0 darab
0 din.
Az Ön kosara jelenleg üres.
Böngésszen kínálatunkban, majd helyezze
az Ön által választott könyvet a kosárba.
0 darab
0 din.
0
Bejelentkezés
Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Árverési katalógus - Országos éremcsere közvetítés 1975/2-1980/2+ 2 db rendkívüli szám
Magyar Éremgyűjtők Egyesülete
- Kötés: műbőr
- jó állapotú antikvár könyv
- Szállító: Vértesi Antikvárium Bt.
- Aranyozott kiadói kötésben. Saját képpel. A leütési ár néhány helyen beleírva (ezt leszámítva újszerű)
1975/2 - 1980/2 számig + Rendkivüli éremcsere közvetítés 1976/ápr. +1977/máj. számai (Össz. 20 szám)