0 darab
0 din.
Az Ön kosara jelenleg üres.
Böngésszen kínálatunkban, majd helyezze
az Ön által választott könyvet a kosárba.
0 darab
0 din.
0
Bejelentkezés
Kerber
Berliner Liste 2009 - fair for contemporary art, photography and art since 1960
Kerber Verlag, 2009
- Többnyelvű
- Kötés: papír / puha kötés
- jó állapotú antikvár könyv
- ISBN: 9783866783478
- Szállító: Weöres Antikvárium
- Borítón sérülés, elkopás
- foltos
- sérült borító
Berliner Liste 2009 - kortárs művészet, fotó és művészeti vásár 1960 óta